Uudised - Uuel hooajal

Püsikliendile

Uudised

18.04.2008

Uuel hooajal

Täna on parim aeg haljastusplaanide tegemiseks ning tellimuste esitamiseks. Seega otsige meie kodulehelt omale sobivad taimed välja ning andke teada, milliste istikute vastu Te huvi tunnete...

 Täiendame järjest oma  hinnakirja ka uute ja huvitavate taimede kirjeldustega ning piltidega, mis sel hooajal müügil on.

 

Eelmisel aastal võeti klientide poolt hästi vastu nn. leinavormiks kujundatud kirju kadakas Blue Carpet. Sel aastal plaanime selliselt kujundatud kadakate sortimenti laiendada: alates kevadest on saada kirju kadakas "Blue Star", roomav kadakas "Blue Chip" ja "Glauca", keskmine kadakas "Gold Star". Tüve kõrguseks on neil taimedel 80-120 cm.
Jätkame thunbergi kukerpuu kirju perekonna tutvustamist: müügil jätkuvalt kuldkollane "Aurea", mitmevärvilised "Rose Glow", "Golden Ring", "Red Rocket", "Red Pillar", säravrohelised "Smaragd", "Green Carpet" jpt.
Uuest ja huvitavast pakume veel värd-nõiapuid. Sel talvel hakkasid nad õitsema detsembris ning aprilliski õitsesid veel rõõmsasti.
Laiendame oluliselt ka põõsasmarana, hariliku kadaka, hariliku elupuu jt. sortide valikut.
Mustjaspunaste lehtede ning roosakate õitega must leeder oli eelmisel aastal paljude lemmik, sel aastal on meil neid kahte erinevat sorti. Okaspuudest osteti/küsiti hoolega korea nulgu. Sel aastal müüme neid mitmes erinevas suuruses ja hinnaklassis ning loodame, et seekord jagub kogu hooajaks.