Uudised - Sügisesed uudised

Püsikliendile

Uudised

11.11.2020

Sügisesed uudised

On olnud imeliselt pikk ja soe sügis, rohenäpud saavad seda ära kasutada ja valmistuda juba kevadeks. Taimed sätivad end talvepuhkusele, kuid veel on võimalik tellida ja istutada taimi. Istutada saab seni, kuni olete võimeline labidaga maasse auku kaevama. Loe edasi...

Meil jäävad kõik taimed kevadet ootama pottidesse, kuid veel kindlamalt talvituvad nad maha istutades. Sügisese istutuse korral peate suvega võrreldes vähem kastma ja lisaks on taim kevadel elujõulisem.

Taimed valmistuvad juba puhkama, kuid mitte meie töökas kollektiiv. Igapäevaselt me enam taimeplatsil ei toimeta kuid valmistume uueks kevadeks. Plaane ja soove on uueks taimehooajaks nii palju, et ennem saab vist talv otsa.

Hiljuti saime kõik veel kokku ja käisime ühisel õhtusöögil. Seal saime mitu tundi  rahulikult lapata taimekatalooge ja tutvuda valikuga. Püüdsime valida teile uusi ja põnevaid sorte, mida seni ei ole meie valikus olnud. Ja me leidsime neid! Tulemas on põnevaid uudistaimi. Kindlasti tellime ka kõiki seni lemmikuks osutunud taimi. Te võite ette kujutada meie elevust, kui kõik uued taimebeebid kevadel kohale jõuavad ja me neid potistama hakkame. Pea iga taimepott saab enne müüki minekut korduvalt üle silitatud. 

Seniks, kuni kõik uued taimed saavad kodulehele välja, saate tellida hetkel valikus olevaid tooteid. Sooja sügise jätkudes saab veel kaua-kaua istutada.

 

 

 

 

   ...