Uudised - Türi Kohvikutepäev 02.07.2019

Püsikliendile

Uudised

28.06.2019

Türi Kohvikutepäev 02.07.2019

Elise Kohviaed avatud 12.00-17.00 Jaama tn 4

 

Üheks hetkeks heidavad Elise Aia tublid töömesilased käest töökindad ja asendavad need köögis põllega. Selleks, et pakkuda kogukonnale lisaks lilleilule ka enda parimate retseptide järgi valmistatud hõrgutisi. Oleme kampa kutsunud parimad sõbrad ning ei lase prognoositavast ilmast end segada.

Kohviaed ei vääriks oma nime, kui ei pakutaks kohvi – muidugi pakume! Meiega lööb punti kauplus Õige Magus, kes pakub vastavalt ilmale jooke: kohvi, kakaod, sooja kisselli või hoopis jääjooki? Tule vaata, mis joogi ilm on! Pool nende müügitulust läheb Türi koerteväljaku toetuseks. Samuti on kohapeal olemas annetuskast, et seda ettevõtmist toetada.

Nobiina töötuba meisterdab kõigi soovijatega koos käevõrusid. See ei ole lõbustus ainult väikestele tüdrukutele ja moekad poisid leiavad samuti endale sobivaid materjale. Töötoa hind on 3 eurot.

Osa saab võtta viktoriinist, mille vastused on Sul kohe nina all. Veidi jalutamist mööda Elise Aeda ja komistad iseenesest vastustele otsa. Mõnus otsimine kogu perele. Auhind, mis muudab iga koduhoovi veel kaunimaks, loositakse välja kell 16:00.

Menüüst oleks rääkida palju, kohe väga palju. Me oleme oma parimad retseptid koondanud just selleks päevaks. Valikus on salateid, soolaseid võileivatorte, puuvilju, koduseid mahlu ja muidugi kurvikaks tegevaid kooke. 

Osad koogid on spetsiaalselt koerasõpradele ja pool nende müügitulust läheb koerteväljaku heaks.

Külla on oodatud kõik, ka hästi käituvad lemmikloomad. 

Ligi pääseb väga mugavalt ka jalgrattaga.

   ...