Valmistume kevadeks!

Aeg liigub omasoodu ja tänavune erakordselt lumerohke talv hakkab tasahilju kohta kevadele loovutama. Meile igal juhul meeldib mõelda märtsist nagu kevadkuust 🙂 Astronoomilise kevade algus on mõne nädala pärast, 20. märtsil, kuid juba praegu on päev märksa pikem ja õhus kevade hõngu. Mõnes aias olla õide puhkenud lumikellukesed, meil siin Järvamaal avavad õisi nõiapuud.

Valdavalt on maa siiski lumevaibaga kaetud, mis tähendab, et enamiku aiatööde alguseni on veel veidi aega. See on hea aeg plaani pidada. Otsustada, mida muuta või lisada tahaks ja milliseid uusi taimi valida. Aia- ja õueruumid on erinevad nii suuruselt kui kujunduselt, seepärast on ka meie valikusse sel kevadel lisandumas palju uut – ikka selleks, et igaüks leiaks oma!

Oleme lisanud kodulehele hulga uusi põnevaid taimi ja täiendame valikut pidevalt. Kõiki kodulehel olevaid taimi saab juba tellida. Tellimusi hakkame täitma laekumise järjekorras aprilli lõpus või mai alguses. Suvelilled saadame kasvuhoonest välja peale öökülmade möödumist.

Ilusat saabuvat kevadet meile kõigile!