Ülihea pakkumine suurtele elupuudele

Kas naaber loeb Su suutäisi? Elad tiheda liiklusega tee ääres? Tuul tõmbab hoovis mütsi peast? Vajad kohe, st. KOHE privaatsust, müra või tuuletõket?
Elise Aed pakub väga-väga-väga kiire lahenduse. Istuta kohe elupuudest elusmüür ja Su probleem on päevapealt lahendatud. Ei pea ootama 15-20 aastat.

Need elupuud `Smaragd` on juba üle 3,5 meetri kõrged ja umbes 20 aasta vanused. Kasvavad praegu suurtes 43 liitristes pottides ning on harjunud ümberistutamisega, sest seda on tehtud nendega iga paari aasta tagant. Potipuudel on ilusad terved juured, mitte nagu ehituspoodides müüdavatel taimedel, mis on enamasti kaevatud põllult ning on läbiraiutud juurtega. Juurte tervis on asi, millele hekitaimi ostes kahjuks eriti tähelepanu ei osata pöörata.

Osadel puudel on mingi väike kiiks küljes, sest nad on kasvanud tihedalt külg-külje kõrval ning võivad olla mõne koha pealt hõredamad kui mujalt. Kui nad saavad potist välja, istutate nad meetriste vahedega ning hõredama koha lõunasuunas, siis kosuvad nad ruttu. Meil on mitu sellist kogemust olemas. Hekipuude istutamise kohta leiad juhtnöörid siit: https://www.eliseaed.ee/nouanded/7-olulist-napunaidet-elupuudest-heki-istutamiseks/

Puud asuvad meie puukoolis Retlas, pildilt näete kui suured nad on võrreldes meie totomiskasvuhoone ja seal kõrval kasvava flokside kollektsiooniga.

Ühe puu väärtus on 250 €, kuid anname ära partii viimased 44 puud ülihea hinnaga 99 €/tk + poti deposiit 18 €/tk.
Lihtne arvutus, 11 000 € asemel maksad vaid 4356 €, hoiad kokku 6644 €.
Lisaks ei pea ootama kümme ja rohkem aastat, et saada omale uhke elusmüür.

Võta kohe ühendust, kirjuta tellimused@eliseaed.ee või info@eliseaed.ee ja broneeri puud endale ära. Kevadel kui istutamise aeg käes, siis lepime kokku millal saad puudele järele tulla. Transporti saab teha kasvõi sõiduauto taga oleva järelkäruga, sest puud võib pikali panna.