Türi taimeplatsil kogu kaup-15%

Taimede jaoks on jõudnud kätte parim aeg juurdumiseks. Maapind on juba looduse poolt niiskem, okkad ning lehed saavad ka vihma poolt piserdatud. Tean, tean, lihtsalt endal on natuke vastik seitse kihti riideid selga toppida, et aiatöid tegema hakata.

Aga see pupujukuks riietumise mure laheneb esimese kümne minutiga. Mida rutem auke kaevad, seda soojem on 🙂. Mõtle juba praegu, kuidas olla naabrist parem. Sügisene vaev tasub end ju kevadel ära.

Ära karda sügisel istutada! Meil on kõik taimed ilusa juurestikuga, saanud sügisväetist ning jäävad pottides taimeplatsile talvituma, nagu ka kõigil eelnevatel aastatel.

sirelid, elupuud, laugud, liivatee
sirel, elupuu, enelas, liivatee, kurereha, lauk

Elise Aias on jätkuvalt suur valik kääbus-okaspuid, põnevaid kiviktaimla taimi, graatsilisi kõrrelisi, sügisvärvides dekoratiivpõõsaid, väga erilisi lapsukesi taimegurmaanidele.

Pakkumine -15% kogu kaubalt kestab Türi taimeplatsi külastajatele kuni 15.10.21. NB! Kui Sa ei saa ise valima tulla, siis tee tellimus kodulehe kaudu ja teeme Sulle soodustuse -5%. Paki saadame kulleriga koju.