Uudised - Kokkuvõtte uuendustest 2012 aastal

Püsikliendile

Uudised

02.11.2012

Kokkuvõtte uuendustest 2012 aastal

Hooaeg on läbi saanud ja nüüd on aega teha väike ülevaade möödunud aastast. Sel aastal tegime mitmeid uuendusi nii Türi kui Mäeküla taimemüügiplastil, puukoolis ja ka kontoripoolel.

majakese ja aia paigaldamine Türil kevad 2012

Meie Türi taimemüügiplatsile kerkis sel varakevadel kena puidust müügikiosk. Suurendasime seal müügiplastisi pinda ligi poole võrra ja piirasime selle võrkaiaga.

Mäeküla müügiplatsile soetasime valve- ja videosüsteemi. Seal suurendasime aiapinda selliselt, et valvekaamera saime paigaldada aia sees olevale valgustipostile. Mäekülla ostsime kolm puidust kaubariiulit ja soetasime mitmesugust reklaammaterjali, sh suured bannerid "Elise Aed".

Mäeküla taimemüügiplatsile paigaldasime aia ääres olevatele taimedele tilk-kastmissüsteemi ja ülejäänud taimede kastmiseks ostsime 2 vihmutit, mida saab platsil paigaldada vastavalt vajadusele erinevatesse kohtadesse.

Kesksuvel rajasime puukoolis kaasaegse tilk-kastmissüsteemiga kasvuala kõrgematele ja laiema võraga taimedele. See aitab oluliselt kokku hoida vee-ressursse, sest vesi suunatakse taimele otse potti ja taime võra ei taksita enam taimede kastmist. Vana kasvuala vihmutitega jäi madalamate taimede kasvatamiseks.

Üks oluline uuendus, mis pealtnäha välja ei paista, on taimede kandmine müügi- ja laosüsteemi. Läbi selle said kõik taimed omale triipkoodi ning nüüd on igal ajahetkel näha laoseisud nii müügiplatsidel kui puukoolis.

Kõik need uuendused on tehtud Leader meetme kaasabil. Siinkohal suured tänud MTÜ-dele Lõuna Järvamaa Koostöökogu ja Järva Arengu Partnerid.

 tilk-kastmine

   ...